Aktuálně

Tip na Vánoce

Poukaz pro Vaše blízké, který potěší pejska i pejskaře.♥

Objednávejte na telefonu nebo mailem. Zasíláme v dárkovém balení poštou či Zásilkovnou, ale i on-line nebo přímo na Váš mail. Objednávat můžete do dopoledne 24.12.


Živnostník & Firma roku 2022

Je mi ctí oznámit, že v rámci Plzeňského kraje jsem se probojovala až do samotného finále celorepublikové soutěže Živnostník roku, což pro mě je obrovský úspěch!🤩 Vyhlášení finále proběhlo začátkem října. Mezi velikou konkurencí jsem se umístila v první polovině TOP 10. Je to pro mě hrozně moc motivující, signál, že svou práci dělám dobře.


V srpnu se potkáme na MČR juniorů v Konstantinových Lázní. V září, konkrétně 17.9., se uvidíme jak tradičně na Psím dni v Plzni. V neděli 18.9. v Trnové na CACIT, který pořádá ZKO Horní Bříza.

Těšit se může na ukázku našeho vybavení, poradenství atd.


Od 9.9. 2022 zavedena služba ´´Fyzio do domu´´ aneb ošetření Vašeho psího parťáka v pohodlí Vašeho domova. Více naleznete v sekci Poskytované služby. Storno poplatky platí dle stejných pravidel.

Od 1.9.2022 zrušen provoz ve Zruči.


STORNO POPLATKY

Od 1. června 2022 jsme z důvodu častého rušení domluvených schůzek nuceni zavést toto pravidlo:

• Kdo nepřijde bez omluvy na smluvený termín nebo jej zruší 6 a méně hodin před začátkem, uhradí jej v plné výši.

• Kdo se z terapie omluví ve smluvený den alespoň 6h před začátkem, zaplatí 50% terapie. Kdo tak neučiní, nebude mu v budoucnu poskytnut termín náhradní ani další.

Je mi líto, že to muselo zajít až sem, ale bohužel…


Dne 12.3. jsme na přání několika klientů spustili pracovní verzi rezervačního portálu.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSetPpnm8QoTgJVTlLz58k50V-hkLR6kwNKS6B1q7EdGVBwLmQ/viewform?vc=0&c=0&w=1&flr=0&fbclid=IwAR0m1Dr7D7bZgYPRa1qr8LX0IiM2M50gCu2NuWbqvEQ_xrUmmI-6cib7Tww


Letošní první akce, na které se budeme moci setkat, bude speciální krajská výstava NO v Plzni. Proběhne 19.3. Rádi vám poradíme s péčí o pohybový aparát psa, ukážeme některé základní cviky a představíme naše vybavení.😊

Další akce, kterých se zúčastníme, budou závody agility (30.4.-1.5.) a krajská výstava psů všech plemen (28.5.). Obě akce pořádá ZKO Doubravka v Plzni. Již klasicky se na vás budeme těšit na Psím dni v Plzni, který proběhne 17. září.


Dne 26.2.2022 pořádáme v Plzni společně s organizací PPPes.cz https://pppes.cz/ odborný kurz pro veřejnost: PRVNÍ POMOC PSA.

Seminář není určen jen našim klientům, nýbrž všem pejskařům, kteří mají zájem dozvědět se něco nového.😊🐾

Pro více info pište nebo volejte na telefonní číslo uvedené v kontaktech.

Přihlášku naleznete zde: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfaw39qrOkvdwWSEK5E0xAy9fEb0YsnG4tciYhhINum6JEbqg/viewform?fbclid=IwAR2u9GAPjFdix2zZt8FtTKhbm7RPXAnFWjebeUnTZLcpALGOAp3Yaj9gTt0

Aktuálně k 1.2.2022 – obsazeno 90% kapacity.


Rozšířili jsme naše služby o mytí psů.

Používáme pouze kvalitní kosmetiku šetrnou ke zvířatům. Tato služba nezahrnuje ošetření od parazitů ani stříhání srsti či drápků.


Od 1.října vchází v platnost nový ceník služeb.


Psí den Plzeň 2021

Milí přátelé, fanoušci, dvounožci i čtyřnožci,

ráda bych vás všechny pozvala na Psí den do Plzně. Tato parádní akce se uskuteční 18. září v Borském parku, a co je na tom nejlepší – my tam nebudeme chybět❕

Můžete se těšit na:
• Praktické ukázky na psech• Představení našeho vybavení
• Poradenství
• Domácí psí sušenky
A hlavně spoustu zábavy🥳

Dále budou k vidění různé ukázky psích sportů, chovatelských potřeb a nebude chybět ani spousta soutěží a bohatá tombola.

Tak honem pro diáře a zapište si 18. září.

Moc se na vás všechny těšíme!🥰🥰