O mně

Láska ke zvířatům mě provází už od dětství. Neodmyslitelnou součástí naší rodiny byli vždy psi, a to zejména labradoři. Mým dětským snem bylo stát se veterinární lékařkou nebo trenérkou psů.
Při studiu SOŠ jsem si pořídila svého prvního vlastního psa Lucase a absolvovala kurzy a semináře pod vedením RNDr. Františka Šusty, odborníka na trénink a výchovu zvířat.
Když můj čtyřnohý parťák musel podstoupit několik ortopedických operací, sportovní ambice musely stranou a já hledala způsob, jak mu pomoci. Tehdy jsem se začala se zajímat o fyzioterapii.
Zúčastnila jsem se kurzu rekondičních masáží psů vedeným Bc. Kateřinou Plačkovou, která je zakladatelkou fyzioterapie malých zvířat v ČR. Rehabilitace, masáže a všeobecně péče o pohybový aparát psa mne zaujala natolik, že jsem se rozhodla nabídnout pomoc i dalším pejskům.
Po ukončení čtyřletého studia veterinárního technika na SOŠ jsem nastoupila na Zemědělskou fakultu Jihočeské univerzity, kde studuji i dnes. Zároveň se připravuji na další kurzy zaměřené na fyzioterapii psů, abych svým klientům mohla dopřát tu nejlepší péči ♥.
Zakládám si na individuálním přístupu ke každému pacientovi.